İletişim Formu

Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan yatırım bilgileri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yer alan yorum ve bilgiler, yorumu yapan ve bilgiyi aktaran kişilerin kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. 

Bu nedenle sadece bu sitede yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu site hazırlanırken yararlanılan ve kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu sitedeki bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemler nedeniyle doğacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı şahsım sorumlu tutulamaz. 

Bu sitede yer alan her türlü bilgi ve belgeler şahsım tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmakta olup doğrulukları ve içerikleri garanti edilmemektedir.